KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16937542

nr 1693 7542

Blandteknik

Daniel Milton. Signerad, daterad 2007, "wonderground". Blandteknik på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 83x123

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:38:58